galerie abakuk ... řezbářské práce motorovou pilou

Řezbářská show

Jsme skupina profesionálních řezbářů a pro vaše kulturní a společenské akce, výstavy a veletrhy zrealizujeme u nás ojedinělou řezbářskou show s motorovými pilami v doprovodu rockové muziky a s pyroefekty. Show pro vás připravíme v interiérech v trvání cca. 5 minut a v exteriérech až 60. minutové bloky, nebo celodenní sochání. Naše show s hudbou a ohnivými efekty, jak s jednou či dvěma motorovými pilami současně, je opravdu unikátní a jedinečná v celosvětovém měřítku. Je to divácky velmi atraktivní podívaná sledovat, jak dokonalé zvládnutí motorové pily umožní během několika málo minut vytvořit z obyčejného špalku dřeva, umělecké dílo. Každá minuta strhující řezbářské show poodhalí roušku tajemství sochy ukryté ve dřevě. Takto vzniklé sochy lze následně prodat v dražbě, nebo použít pro vyzdobení veřejných či soukromých prostor. Sochy zůstávají v majetku organizátora. Neváhejte a včas si objednejte řezbářskou show na vaši akci, nebudete litovat. Na každou naši show dovezeme i předváděcí vůz špičkových motorových pil zn. Dolmar a každý z diválů si bude moci tyto pily z blízka prohlédnout a případně i vyzkoušet. Pro firmy či menší skupiny zájemců můžeme zorganizovat jednodenní rychlokurzy řezby dřevěných soch motorovými pilami, přičemž vše potřebné včetně dřeva a motorových pil dovezeme až k vám.

 

Varianta 1 :  show trvající cca. 5 až 10 minut v doprovodu hudby a pyroefekty, při níž vznikne socha o velikosti cca- 40 - 80 cm (realizace je možná v interiéru i exteriéru). Cena této show je 5.000 Kč (za dva tyto vstupy během dne je cena 6.000 Kč)

Varianta 2 :  show trvající  30 minut, při níž vznikne socha o výšce 80 - 120 cm. Cena tohoto bloku je 7.000 Kč.

Varianta 3 :  show trvající  60 minut, při níž vznikne socha o výšce 120 - 170 cm. Cena tohoto bloku je 9.000 Kč

NOVINKA:   LÉTAJÍCÍ PILY - po několikaměsíčním pilném tréninku Vám přinášíme unikátní řezbářskou show, jaká tady ještě nebyla. Kromě super rychlořezby jednou a dvěma motorovými pilami současně uvidíte opravdu létající pily se současnými vertikálními a horizontálními obraty. Doba trvání této show se pohybuje v rozmezí 5 až 15 minut (dle motivu řezby) a její realizace je možná jak v exteriéru tak i v interiéru. Show je doprovázena rockovou hudbou a pyrotechnickými efekty, které jsou synchronizovány s řezbou a doprovodnou hudbou. Základní cena této show je 7.000 Kč.

                         TANČÍCÍ PILY - jedinečná řezbářská show, ve které máte možnost shlédnout synchronní řezbu dvou řezbářů (muž a žena) s motorovými pilami vedle sebe v doprovodu hudby a pyrotechnických efektů. Délka této show je cca 5 až 10 minut a její cena je 6.000 Kč.

                          HODINOVÁ MODEROVANÁ ŘEZBÁŘSKÁ EXHIBICE - tato show obsahuje všechny výše uvedené techniky rychlořezby motorovými pilami, vše doplněno mluveným slovem, hudbou a pyrotechnickými efekty. Této show se účastní dva řezbáři, jedna řezbářka a moderátorka. Cena této exhibice je 15.000 Kč

                          ŘEZBÁŘSKÁ SHOW TOMATO DEVILS - show létající pily v doprovodu rockové kapely Tomato devils s originální skladbou "Motorová" v doprovodu ohňových efektů. Cena této show je 10.000 Kč.

 

 

Česko Slovensko má talent 2012

Světová premiéra - řezba sochy dvěma motorovými pilami

Ateliér abakuk - Marie a Jaroslav Pecháčkovi
U Rychty 58, 788 33 Hanušovice
Tel.: + 420 605 947 069
+ 420 733 577 225
Email: drevenesochy@abakuk.cz

Mapka